KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16118107
nr 1611 8107
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Etsning, Hund. Signerad, numrerad 29/260, daterad -82. Bildmått: 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 34x36 cm
Utrop:
500 kr
måndag 8 april 2024
kl 19:45:11
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl
Friedensreich Hundertwasser